HAS ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ HASAN USTA


Adıyaman yöresinin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan çiğköfte, Hasan Ustanın mükemmel sosları ve sunumu ile bambaşka bir lezzet halini almıştır. Bu lezzeti Has Adıyaman Çiğköftecisi Hasan Usta markası ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her geçen gün müşteri ağını ve satış noktalarını genişleten Hasan Usta bu benzersiz lezzeti tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Has Adıyaman Çiğköftecisi Hasan Usta olarak, Üretimimiz olan etsiz çiğköfte, uzun süre bozulmadan saklanabilmekte ve taşınabilmektedir. Ayrıca içerisinde katkı maddesi ve trans yağ bulunmaz. Bitkiseldir, tamamen doğal tarım ürünleri ile üretilir.

Hasan Usta Çiğköfte çalışma ilkeleri, “insan”, “ürün” ve “hizmet” üzerine kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, işini öğrenme, gereğini yapma ve birbirine destek olma temel değerleridir.

Misyonumuz, ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve sistem kalitesi içerisinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber en üst performansı sergileyerek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Vizyonumuz, çiğköftedeki başarısını paralel ürünlerle genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.